Kdo jsou kluci od Kohy?

Koha není jen software, Koha je především komunita. Stejně tak projekt "Koha v knihovně" nejsou jen služby. Jsme skuteční živí lidé. Mnohými knihovníky jsme vnímáni jako kolegové, kteří pomohou a poradí, když je třeba. S některými knihovnami jsme dokonce přátelé a toho si obzvlášť ceníme. Nejsme hackeři, počítačoví mágové ani geniální programátoři. Jsme docela obyčejní kluci, jen máme rádi svou práci. Hodně. Zatím nás je jen pár. Tím, že spolupracujeme s celosvětovou komunitou Kohy a aktivně se podílíme na vývoji systému, máme za sebou v případě potřeby mezinárodní tým několika desítek až stovek velmi ochotných spolupracovníků z nejrůznějších zemí i firem.

Nechceme zůstávat anonymními dodavateli. Baví nás s knihovnami otevřeně komunikovat a znát se nazvájem.